top of page

Kdy přijet: letní sezóna zde začíná cca v polovině května a končí cca v polovině října. Zimní (lyžařská) sezóna pak začíná v polovině prosince (pokud je dost sněhu) resp. před silvestrem a končí na začátku dubna. V létě se zde konají různé slavnosti (včetně proslulé rybí slavnosti - Fischfest), posvícení, koncerty pod širým nebem apod. Září a říjen jsou ideální pro pěší a cyklo turistiku. V prosinci zde máme různé slavnosti pojící se k církevním svátkům, adventní koncerty, oblíbené průvody hrůzostrašných čertů (Krampusumzug) a samozřejmě vánoční trhy.Holiday apartment Kolarnock je však v provozu téměř po celý rok !Proč právě k nám: flexibilita v datu a délce pobytu, ubytování, a službách. Klid, soukromí a bezpečí. Úžasné místo s dech beroucím výhledem. Osobní a přátelské vztahy. Hovoříme česky !


Obzvláště vhodné pro ty, kteří chtějí objevovat nevšední krásy Korutan, vytěžit maximum z blízkosti Slovinska, Itálie a Jadranského pobřeží, a současně si užívat klidu a soukromí na rakouském venkově v místě s překrásným výhledem.


Jak se k nám dostat: velice jednoduše !

Buď: Dolní Dvořiště, Linz, Salzburg, směr Villach, u Spittal an der Drau sjet z dálnice k Millstätter See, podél jezera až do Radenthein a dále do Feld am See, a nakonec nahoru na kopec po Rauthstraße až ke žlutému domu.

Nebo: Vídeň, Klagenfurt, před Villachem na Salzburg, sjezd z dálnice na Ossiacher See, na kruhovém objezdu na Millstätter See, a přes Treffen a Afritz až do Feld am See.


GPS 46,7789063 / 13,7554156

original?tenant=vbu-digital
bottom of page